OFERTA PRACY

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. zaprasza do udziału w procesie rekrutacji pracownika do Działu Administracji Budynków Mieszkalnych.
Zakres obowiązków:
- bieżąca obsługa klienta,
- prowadzenie spraw związanych z zarządzanym zasobem,
- prowadzenie książek obiektów budowlanych,
- prowadzenie określonej przepisami dokumentacji budynków i lokali,
- praca z dokumentacją techniczną nieruchomości,
- rozwiązywanie problemów technicznych,
- przyjmowanie zgłoszeń, usterek,
- prowadzenie korespondencji,
- prowadzenie bieżącej inwentaryzacji administrowanych zasobów (terenów przynależnych, pomieszczeń gospodarczych, garaży, ogrodów przydomowych),
- szacowanie wartości robót - kosztorysowanie,
- kontrola usług kominiarskich,
Wymagania:
- wykształcenie techniczne - mile widziane wyższe lub student
ostatnich lat studiów zaocznych,
- praktyczna wiedza z zakresu prawa budowlanego,
- umiejętność sporządzania rysunków technicznych,
- umiejętność kosztorysowania,
- biegła umiejętność obsługi arkusza kalkulacyjnego i edytora tekstów,
- mile widziana znajomość programu PAPIRUS,
- umiejętność pracy w zespole,
- odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie, samodzielność,
- dobra organizacja pracy, dynamizm w działaniu,
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
Warunki zatrudnienia:
- wymiar pełny (etat),
- umowa o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia na czas nieoznaczony,
- wsparcie starszych stażem kolegów i koleżanek,
Wymagane dokumenty:
- CV z opisem wykonywanych czynności opatrzony klauzulą: " Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. A RODO, w związku z art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Prezesa Zarządu Spółki z o.o.
działającej pod firmą MZBM  moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji pracownika do Działu Administracji Budynków Mieszkalnych. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11
RODO ",
- oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności.
W chwili przyjęcia do pracy należy dostarczyć zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego.

Dokumenty w zamkniętej kopercie z dopiskiem "KONKURS-PRACA" należy składać w Biurze Podawczym Spółki (Bielawa, 3 Maja 48) do dnia 23.09.2022r. do godziny 13:00.