OFERTA PRACY
Szukasz interesującej pracy? Jesteś osobą komunikatywną i zaangażowaną w wykonywanie
powierzonych obowiązków. Cechuje Cię odpowiedzialność, systematyczność i dokładność. Potrafisz
pracować pod presją czasu. Mamy miejsce dla Ciebie!
MZBM Sp. z o. o. zaprasza do udziału w procesie rekrutacji pracownika do Działu Wspólnot
Mieszkaniowych.
Zakres obowiązków:
- prowadzenie spraw związanych z zarządzanym zasobem wspólnot mieszkaniowych;
- zwoływanie i prowadzenie zebrań wspólnot mieszkaniowych;
- nadzór na realizacją uchwał;
- monitorowanie należności;
- obsługa klientów.
Nasze wymagania:
- wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe techniczne lub o kierunku prawniczym lub
administracyjnym, preferowani kandydaci posiadający wykształcenie kierunkowe);
- biegła znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego oraz edytora tekstów (mile widziana znajomość
programu „Papirus”);
- umiejętność pracy w zespole;
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
Warunki dotyczące zatrudnienia:
- wymiar pełny (etat);
- umowa o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia na okres nieoznaczony.
Wymagane dokumenty:
- życiorys z opisem wykonywanych czynności opatrzony klauzulą:
„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. A RODO, w związku z art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam
zgodę na przetwarzanie przez Prezesa Zarządu Spółki z o. o. działającej pod firmą MZBM moich
danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji pracownika do Działu Wspólnot
Mieszkaniowych. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt. 11 RODO”.
- oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności.
W chwili przyjęcia do pracy należy dostarczyć zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru
Karnego.
Dokumenty w zamkniętej kopercie z dopiskiem „KONKURS – PRACA” należy składać w Biurze Podawczym Spółki (Bielawa, ul. 3-go Maja 48) do dnia 20.08.2021r. do godz.13.00.